نیمه شعبان، آقای زمان، چاه جمکران

Geotag Icon این پست را روی نقشه ببینید

دو سه روزه که همه جا چیزهای گردی  وصل کردن که ازش نورهای رنگی میاد، رو سقف همه کوچه ها نوارهای رنگی آویزون کردند، همه شادند می‌گن «آقای زمان» نیمه شعبان به دنیا اومده.

من نمی‌دونم چرا وقتی من به دنیا اومدم زمینی‌ها از اینکارها نکردند لابد «آقای زمان» مثل من بی‌خبر نیومد، رفتم گشتم آقای شعبان رو پیدا کردم، یک مردی بود سیبیلو با موهای فرفری، اندازه گرفتم نیمه‌اش رو حساب کردم کجاش میشه ولی «آقای زمان» اونجاش نبود.

دیدم اینجوری نمی‌شه رفتم بالا، از بالا همه جا شلوغ بود، وسط خیابون به ماشینها شیرینی و شربت می‌دادند و ماشین پشتیها از عصبانیت ترافیک بوق می‌زدند ولی وقتی خودشون می‌رسیدند به جلوتر وسط خیابون می‌ایستادند به شربت خوردن.

دیدم تو این شلوغیها نمی‌شه پیداش کنم باز هم رفتم بالاتر ببینم بقیه جاهای زمین چه خبره دیدم مثل روزهای دیگه است برگشتم یکم پایین‌تر که یهو اینجا رو دیدم:

عکس ماهواره‌ای مسجد جمکران

نقشه جمکران

بهش می‌گن مسجد جمکران (روی نقشه ببینید+)، دریایی بود از آدمیزاد:

خواب در جمکران

واضح بود که «آقای زمان» اونجاست رفتم پایین دیدم همه دور یک چاهی جمعند، از این کاغذهای مخصوص آقا می‌گیرن یک چیزی می‌نویسند می‌ندازن توش:

عریضه مخصوص آقا

عکس از اینجا

عریضه نویسی

عکس از اینجا

می‌گفتن اینها رو می‌نویسند که «آقای زمان» بخونه، رفتم تو چاه که «آقای زمان» رو از نزدیک ببینم ولی مثل خونه خدا هیشکی توش نبود، در عوض پر از کاغذهای سفید و رنگی بود، یک راهی هم بود که از اونجا اومدم بیرون رفتم توی ساختمون. (بیست خط آخر اینجا)

jamkaran

مسجد جمکران

«آقای زمان» اونجا هم نبود ولی یک آقایی بود داشت صغری کبری می‌گفت، من فهمیدم که «آقای زمان» تازه به دنیا نیومده یکبار بدنیا اومده بوده بعد ۶۹ سال زمینی غیب شده دوباره به دنیا اومده باز غیب شده الآن هنوز دوباره به دنیا نیومده و منتظره که زمین حسابی پر از ظلم و فساد بشه که ییهویی بیاد و همه بدیها رو از بین ببره.

با توجه به اینکه کسی تا حالا «آقای زمان» رو ندیده در طول تاریخ خیلی از زمینی‌ها ادعا کردند که «آقای زمان» و حتی همسرش هستند ولی همشون بخاطر این ادعا مجازات شدند. من تا پیداش نکنم نمی‌تونم نظر دقیقتری ارسال کنم ولی فکر می‌کنم  این «آقای زمان» یکی از اهالی سیاره رقیب باشه که زودتر از ما زمین رو کشف کرده و تونسته با استفاده از توانایی غیب شوندگی و قدرتهای فرازمینیش، زمینی‌ها رو اینطور جذب خودش کنه.  چون به هرچیزی که به اون مربوط باشه ارادت شدید دارند و دست می‌کشن روش و به صورت خودشون میمالند (این در زمین یعنی خیلی اعتقاد) حتی وقتی یک شیشه الکی تو این ساختمون گذاشته بودند مردم کلی چیزهای گرانبها می‌ریختند توش! (افراطها: شماره ۵) و بعضی‌ها هم اینطوری کاسبی می‌کنند:

کاسبی

توضیح جالب عکس

ولی نکته جالب دیگه‌ای که در مورد «آقای زمان» کشف کردم برمی‌گرده به همون نقطه مرموزی که آن سوی کره زمین پشت خانه خدا واقع شده. مثل اینکه شایعات زیادی هست مبنی بر اینکه آقای زمان در جزیره‌ای به اسم خضرا زندگی می‌کنه (+) و اون جزیره جاییه حوالی مثلث برمودا، با توجه به گزارش قبلیم شاید یکی از این جزیره‌ها‌یی باشه که در نقطه مقابل کعبه آن سوی کره زمین واقع شده (روی نقشه ببینید+)

۳۸ دیدگاه to “نیمه شعبان، آقای زمان، چاه جمکران”

 1. چه مطلب مفصل و خوبی در این زمینه نوشتی.
  هر چند که از درد نوشتی ولی خوب نوشتی.
  من هم نوشتم ولی خیلی کوتاه.

 2. جالب بود و تاسف بار برای مردمی که انقدر خرافاتی شده اند!!

 3. سلام … صدای من میرسه …؟؟!! من یک زمینی هستم. پس از خواندن گزارشات شما علاقه‏مند شدم با شما ارتباط برقرار کنم. البته این کار به سادگی انجام نمیشه. چرا که شما هم باید مایل باشید. البته یک طرفه هم ممکن هست بشود ارتباط برقرار بشه. برای اولین قدم شما را به پایگاه خودم لینک میدهم تا بتوانم شما را سریعتر رصد کنم. درباره آقای زمان هم بگم که ایشان انسان نیستند. بت هستند که ۱۴۰۰ سال است بعضی از انسانها با ژنتیک تخریب شده به نام شیعه آن را می‏پرستند و عبادت می‏کنند. این را می‏توانید به گزارش خود اضافه کنید.

  تمام . . . …

 4. آنچه در میانه های آقای شعبان دیدی خودت بودی کثافت!
  امام زمان کسی نیست که مورد تمسخر شما واقع شود . آن کوته فکرانی را مسخره کنید که چاه جمکران را علم کردند .

 5. گندش را در آوردن این مسلمونای عوضی ! آشغالا !

 6. می گم مجید تو مگه آقای امام زمان رو دیدی که میگی کسی نیست که مسخرش کنند؟ اصلا” امام عسکری وقتی مرد خلیفه وقت حرمسرای آقا رو!!!!! تحت نظر گرفت .آقا از قرار معلوم خواجه بودن بچه دار نشدن!!! سادات گدا هم چنین شخصی رو علم کردن. اگه می خوای آگاه شی فایلهای استاد مشیری رو دانلود کن وقتی کاملا” شنیدی بعد بیا و از یه آدم نامرئی دفاع کن!!
  http://bahrammoshiri.blogfa.com/

 7. vaghean motesaefam baraye shoma
  inke motesefane khorafat dar dine eslam nofooz karde ra man ham ghabool daram amma be sokhre gerftane eteghadate moghaddase ensanha be in bahane kare shayesteee nist, yek mesale sade mizanam agar pedare shoma moalem bashad,,va shagerde ishan mortakebe eshtebahi shavah ,aya tohin be moalme oo ke pedare shoma bashad kare shayeste ast,, va aslan shoma tohin khossossan tohine na be ja be pedaratan ra bar mitabid? hargez.
  ba inke neveshte shoma dele mara bedard avard amma hargez tohin be shoma rasahih nemidanam.
  khoda hameye ma be hagho haghighat rahnemoon shavad.

 8. این اقا ازدواج کرده بچه داره بچه هاش زنده هستند مشکل جنسی خود را چگونه خل میکنه بیمار که میشه پیش کی میره چراحی هم داشته عقل بهترین چیز است این امام ته چاهی اگه بیاید توسط خامنه ایی بعنوان جاسوس اعدام خواهد شد

 9. آقای رضا پینگلیشُ حق و حقیقت چی چی هست؟! بریم نامه بندازیم تو چاه جمکران میشه حق و حقیقت؟
  شما اول یک خط کشی برای اندازه گیری این حقیقت نشون بده بعد میشینیم با هم اندازه میگیریم اگه باور شما حقیقت شد هرچی تو گفتی درسته!
  کار ما بجایی رسیده که استدلال آقایان شده اینکه هرچیزی رو که نمیشه وجودش رو ثابت کرد که دروغ نیست! باید بشه غلط بودنش رو ثابت کرد!
  یعنی من میگم امام زمان هست! شما میگی نیست؟ خوب بیا نشون بده که نیست!
  اینجوری باشه که مرد حسابی منم میگم حضرت بوغ هم وجود دارهُ میگی نداره بیا نشون بده!

 10. سلام من از همه ی دوستان خواهش می کنم بدون علم حرفی رو نزنن ندیدن هیچ وقت دلیل بر نبودن نیست مثل خدا که هست ولی دیده نمی شه البته نمی گم ماهیت حضرت حجت مثل خداونده توجه کنید مثالی بود جهت رفع ابهام. نمی دونم نویسنده ی این متن خدا رو قبول داره یا نه و اگه قبول داره کدوم خدارو !؟ چون او خدایی که من و خیلیای دیگه بش معتقدیم ظهور حضرت رو در قران کریم وعده داده. در مورده نامه ها هم باید توجه کنید که این یک حرکت نمادینه چرا که ارتباط با حجت خداوند نیاز به ابزار مادی نداره چرا که معصوم (ع) وجه الله است. امید وارم که عزیزان خسته از این روزگار پر از ظلم و بی عدالتی از رحمت الهی نا امید نشن و منتظر تحقق وعدهی حضرت حق بمانند همان طوری که خداوند در قران می فرمایند چه بسیا رمیداد هایی که شما اون ها رو دور وبعید می دانید درحالی که قریب و نزدی کند به امید آن روز…. اللهم عجل لولیکل فرج

 11. در مورد خرافی گری و تندروی برخی مردم با شماموافقم
  ولی وقتی با دلتان موضوع حضور صاحب الزمان(ع) را درک نکرده اید این نوع اظهار نظر کردن ورای نابجا صادر کردن اشتباه محض است.

 12. ش

 13. راه حل نجات تنها بازمانده ائمه اطفار کشیدن سیفون است

 14. با درود… واقعا کسانیکه گفتند معتقدین به این خرافات واضح و علنی ننگ بشریت هستند راست گفتند اگر کسی فکر کند که آخوندها به این خرافه باور دارند سخت در اشتباهند آیا این آخوند های شکم گنده ی به اصطلاع مرجع تقلیدی سراغ دارید که در هنگام بیماری به سراغ امام زمان بروند. از مردمی که مقلدان اینها باشند جز بوزینه بودن انتظار دیگری نباید داشت.

 15. من یه نامه نوشتم دادم دست نه نه ام که به آب و تاب داشت می رفت جمکران که از طرف من بندازه تو چاه می دونی توش چی نوشتبودم
  ….نه نه ات امام زمان
  ولی این امامه اینقد سیب زمینی هست که به رو خودشم نیورد

 16. خیلی باحالی

 17. دوست من سلام
  ازقلم ادبی وصمیمیت وبلاگت خوشم اومدامااون آقای زمان که ازش حرف زدی ازسیاره دیگه ای نیست ازبین زمینیان است اگه دل به دلش دادی همه چی دستگیرت می شه امااگه حضورش رادرک نکردی حتی هویتت راهم گم می کنی
  برات توقنوت سبزدستاش (دستای آقای زمان )دعا می کنه که ازغیبت کبری بیرون بیای وبه جای تمسخرحضورش رادرک کنی!نه تنها شما که برای ماهم دعا می کنه دربحث عریضه نویسی هم اینها خرافاتی است که متاسفانه عوام الناس به اون گرفتارشدندوالا آقای زمان دلش ازمسلمین خرافه پرست گرفته!بیایید به جای تمسخرفرعیات که درکنارغیبت آقایمان پدیدارشده وایجادشبه هاازدرگاه ایزدمنان طلب کنیم که حجاب ازدلها برداردومارابه فیض ازحضورحضرتش برساندالهی هرجاهستی خوش باشی!میدونم ازصمیم قلب بهش اعتقادداری اماازدردهایی که متوجه دل آقاست گفتی
  راستی خواستم ازمطالب وبلاگت توداستان هام استفاده کنم اگه اجازه بدهید!می تونی ازطریق ایمیل بامن درتماس باشی

  خداپناهت باشه
  به امیدتحولی دوباره

 18. هر کس دست به دست ایشون نداد هویتش رو گم کرد؟ این توهم خاص جهان سومی هاست. تو گشنگی و فساد و فحشای نهان و ظلم و دروغ اسیرند مجبورن متمسکی بجویند! آمریکایی ها که امام زمان نمی دونن چی هست همشون بدبخت و بی هویتن و ما غرق در هویت!! راستی این تجاوز به زندانی ها و فروش دختر به دوبی و فحاشی مسلمون ها به هم( موسوی به احمدی و احمدی به موسوی و…) هم جز این هویتست؟

 19. متاسفم که به خاطر کار اشتباه احمدی نژاد و دار و دسته هاش دارید اصل دین رو زیر سوال میبرید.

 20. امام زمان نابود کنه اونایی رو که با اسلام مخالفند.بی پدر مادر ها ی نجاست .بتوپید!!!!!!!!!!!

 21. اونایی که در مورد آقا آمام زمان این چرت و پرتارو مینویسن یه مشت زنا زاده و حروم زاده ان خاک بر سر تویی که این چرتارو مینویسسو ون مادر پدری که درستت کرده . خدا بهت رحم کنه

 22. متاسفم برایتان که البته تاسف خوردن به حال شما هم حیف است، آقایی را زیر سوال می برید که اگر وجود نازنینشان نبود تا به حال زمین ما را در خود فرو می برد، ندیدن دلیل بر نبودن نیست، جور دیگر باید دید

 23. با سلام آهای کسانی که به وجود داشتن آقای زمان اعتقاد دارید آیا می دونید که هر شاخه از شیعه یکی رو به عنوان آقای زمان قبول داره حالا چه جوری می خواهید به فرقه های دیگه شیعه ثابت کنید آقای زمان شما اورجینال وماله دیگران تقلبیه؟ به یزدان که گرماخرد داشتیم کجااین سرانجام بد داشتیم

 24. salam be hame.shoma hagh darin az aghayee k vojudesho dark nakardin bi rahmane ghezavat mikonin az khoda mikham mano chetor asheghe emem zaman kard shomaro ham ashegh kone.

 25. در کل شماها خیلی کوچکتر از اونی هستید که در مورد
  امام زمان نظر بدبد یا اصلا فکر کنید ولی به هرحال
  ان شاءالله روزی که ایشون بیاد چنان تودهنی به شماها و امثال شماها میزنه که دیگه از این به بعد آقای زمان رو بشناسید.
  نترسید دیگه خیلی به اون روز نمونده. از خدا براتون آمرزش نمی خوام چون تکلیف شماها معلومه بلکه از خدا می خوام
  عذابتون رو دو چندان کنه و با دست حجتش خون کثیفتونو روی زمین بریزه. از شیطان شنیده شد که : «کسانی که با اهل بیت دشمنی دارند حرام زاده اند چون من آلتم رو با پدرشون در رحم مادرشون فرو کردم»
  پس با این اوصاف شیطان یه جورایی حق پدری به گردن شماداره. هرچه قدر که دلتون بخواد چرت پرت بگید.
  مطمئن باشید که نه خدا نه امام زمان هیچ توجهی به شما
  فلکزده ها ندارند. اونقدر بگید تا هناق بگیرید.

 26. خیلی به خودتون فشار نیارید
  فکر یه لقمه نون کنید

 27. این تو پست قبلی بود:
  ان شاءالله روزی که ایشون بیاد چنان تودهنی به شماها و امثال شماها میزنه که دیگه از این به بعد آقای زمان رو بشناسید.
  عذابتون رو دو چندان کنه و با دست حجتش خون کثیفتونو روی زمین بریزه.

  حالا من : آقا یا خانوم محترم مطمئن هستید این کسی که شما توصیفشون کردید از جانب خداوند مهربان و بخشنده که خوشبختی و سعدت همه انسانها رو مو خواد هستش؟؟؟ من اعتقادی به امام زمان ندارم ولی سعی می کنم به اعتقادات دیگران احترام بگذارم . بدترین توهین توی این پستها رو شما انجام دادین ، این توصیفات متعلق به یک انسان شیطانی هست اگر واقعاً همین گونه که شما گفتید هست امیدوارم هیچ وقت ظهور نفرمایند.

 28. خاک بر سر اونایی که خرافه رو با دین قاطی میکنن و خاک بر سر همه اونایی که برای پوشوندن ضعفشون اصل همه چی رو زیر سوال میبرن مخصوصا جناب Unique و تایید کنندگانش
  فکری که تو سرته، دردی که تو بدنته، عشقی که گاهی حسش میکنی، محبتی که به دیگران دارید، دیدنیه؟
  قرآن بارها و بارها اشاره کرده که تمام خلقت نشونه است اما واسه اونایی که فکر میکنند. میبینم که لغت تفکر واسه بعضیهاتون زیادیه. اگه اون بعضیها غیر از این فکر میکنند، آدرس بزارن تا ما شخصا خدمتشون برسیم.

 29. کاری به کار هم نداشته باشید! با هم مهربون باشید!
  ببینید . یه عده دوست دارن بگن همه خوبی ها از امام زمونه ، وجودش مثل خورشید پشت ابره ، درسته دیده نمیشه ولی همه ازش استفاده می کنن ، اگر ایشون نبود کفار شماها رو خورده بودن ، اعمالتون هفته ای یکبار بهشون عرضه میشه ، حاجات شما به تایید و امضای ایشون میرسه ، مراقب کردار شماست و خیلی دعاتون می کنه و در این چند وقت اخیر هم ایشون مسئول طرح یارانه ها شدن ، خب اینارو نگن چی بگن؟ بالاخره باید در این ۱۴۰۰ سال یه اقدامات مفیدی رو به ایشون نسبت بدن وگرنه خیلی بده آدم این همه سال بیکار باشه اون هم امام تازه ! .(البته یادتون نره که درسته مملکت ما مملکت امام زمانه ولی فقط خوبی هاش مال ایشونه ، بدی ها مال گناه های خودمونه ).
  ما کاری نداریم بهتون برید به دعا با آقاتون بپردازید! التماس ۲A

 30. lمن فردا دارم میام التماس دعا مومن

 31. اون گروهی که با متن موافق بودند کسانی هستند که صحبت از آزادی و آزاد اندیشی می کنند ولی خودشون هم برای حرف هاشون ارزش قائل نیستند،یه اعتقاد هستش و نباید توحین کنید. شیعیان و مسیحیان و زردشتیان و.. همه ادیان به منجی معتقد هستند و این که این نظام داره از دین اسلام سوء استفاده میکنه دلیل بر بد بودن دین نیست. ما به دین اسلام اعتقاد داریم ولی به هیچ کدوم از این آدم هایی که توی این نظام هستند معتقد نیستیم لطفا شما ها هم برای آینده خودتون این دو تا رو با هم قاطی نکنید.

 32. اسلام بهترین و زیباترین دینه.ولی به خدا اینا دیگه شورشو دراوردن.اینا تا کی میخوان دین پیغمبر عزیزمون رو لکه دار کنن.به خدا اینا باید روز قیامت جواب پس بدن.اینا مغز مردم رو شستشو دادن البته با ادعای رابطه با آقای زمان.

 33. آقای عج ته چاه نشسته یکی یکی نامه ها رو میخونه که چی مشکل داری داداش؟ چطور وقتی دریای سرخ با یه عصا دو نصف میشه یا ماه شقه میشه میره توی آستین آقا عجیب نیست این مرد نامرئی ما هم یه روز برمیگرده و دنیا رو با شمشیرش پر از عدل و داد می کنه… به قول برادران بسیجی رافضی: ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. تمام مشکل جهان شیعه قریب به حداقل ۵۰۰ ساله (از زمان صفوی) اینه که عمر بن خطاب (یار و پدرزن رسول و یار و داماد علی) یک یوپ چاگی پرنده زده به دنده صدیقه کبری و محسن کوچولو به دنیا نیومده رفته توی بغل حوری…
  کار جنون ما به تماشا کشیده است یعنی تو هم بیا که تماشای ما کنی

 34. توی بعضی کامنت ها دیدم رگ گردن بعضیا متورم شده و به فحش رکیک و اتهام حرومزادگی متوسل شدن اینا نتیجه لمپنیسم تبلیغ شده توسط نظام مقدستونه عزیزان من مطمئنم یکی از شماها شیعیان دو خط روزنامه هم توی عمرتون مطالعه نکردید کاش میشد که مفهوم تسامح رو می فهمیدید کاش قدرت استدلالتون فعال میشد تا همگی از دوزخ دیکتاتوری و استبداد نجات پیدا کنیم ولی حیف که اهریمن دین خرد رو از وجودتون جدا کرده و جاش تخم ایمان و تعصب رو کاشته. ما دگر اندیشان یا باید خفه شیم و یا باید شماها رو به راه خرد هدایت کنیم، یا توسط شما مسلمین به قتال و جهاد گرفتار شیم و یا فرار کنیم از این نادانی ولی حیف که با انتخاب راه سوم باید با ایران هم خداحافظی کنیم.
  برای ایران و ایرانی متاسفم و از روی فردوسی بزرگ شرمسارم

 35. سلام نمیخوام مثل بعضیا تند حرف بزنم ویا اینکه حرف های زشت بگم. نه. بلکه میخوام بگم که همون مسجدی را که بهش جمکران میگن و میگن که امام زمان اونجا زیاد میاد را دارم میگم .منم مثل دوستان امام زمان را ندیدم ولی دیدم که در آن مسجد خیلی از کودکان و مریضان لا علاج شفا یافته اند این را که میگم خودم دیدم چون من از زائرای همیشگی مسجد مقدس جمکرانم. و کسانی که نظر بنده را قبول ندارند مختارند که هر طوری که دوست دارند فکر کنند ولی پیشنهادی که به اون دوستان میکنم اینه که یه بار اومدن به جمکران می ارزه،و من قول بهتون میدم که وقتی که اومدید آن لذت روحانیت را چشیدید بازهم می آیید.با تشکر
  منتظر قدم های سرسبزتان در نیمه شعبان هستیم.

 36. پیش از حکومت آخوندها ، امام زمان در ذهنم قدر قدرتی بود که جهان را با یک حرکت انگشت دگرگون میکردو باور داشتم که نجات بخش تمام عالم است اما با آنچه که این آخوندها امرز به نمایش در آورده اند آن قدرقدرت دیروز چنان انسان مفلوکی شده که برای اسقرار حکومتش پس از ظهور نیازمند کمک ملت احمق و دولت مفنگی جمهوری اسلامی ایران است و اگر بمب اتمی فکسنی و موشک های تقلبی رژیم نباشد کاری از او ساخته نیست. من به آقا توصیه میکنم ظهور نکند چون دارو ندار آفندی و پدافندی جیم الف یکهزارم نیروهای موجود یکی از قدرتهای جهان نیست.یادش باشد که اوائل فتنه فقیهان در ایران، همزمان در مکه و مدینه،مرد عربی قیام کرد و گفت من مهدی هستم. پس از دو روز کماندو های فرانسوی آمدند او و همرزمانش را قلع قمع کردند و آرامش را به عربستان بازگرداندند. جیم الف حتی توان رویاروئی با اسرائیل را هم ندارد چون در زرادخانه این دیوث ها( که شاه را برانداختند و هندی را بر تخت نشاندند) علاوه بر ۳۰۰ بمب اتمی آماده پرتاب، چندین بمب ترمواتمیک وجود دارد که تنها یکی از آنها برای نابودی تهران به شعاع ۶۰ کیلومت کفایت میکند. بدبخت امام زمان که آخوندها چه بلائی بسرش آوردند. راستی راستی او را سکه یک پول کردند

 37. سلام خدمت دوستان
  در مورد مطلبتون باید عرض کنم واقعا یه چیز مزخرف هست به گمونم هر کسی که این مطلب رو نوشته یه شخص اهل تسنون بوده که به ابوبکر لعنت الله و عمر لعنت اله اعتقاد داره
  میخوام بدونم شما که اینقدر دم از ابوبکر و عمر و… میزنین ایا اصلا میدونین این افراد کجا دفن شدن؟
  نمیدونین چون این اشخاص که لعنت خدا بر انها باد اصلا اشخاصی نبودن که ارزش داشته باشن تا اجساد ملعون شون دفن بشه و لعنت شده هستن
  الان کسانی هستن که به وسیله همین امامان معصوم شفا یافتن بهتر هست قبل از خیال پردازی که خودتون رو به روح تبدیل کنین و خیالات ببافین یه زره مظالعه کنین و سپس راه دین پدر و مادرتان را دنبال کنین

 38. در ادامه حرفم میگم کسانی که به اسلام و شیعه بودن اعتقاد ندارن بهتره برن نخود و کشمش بخورن چون هنوز خیلی کوچیک هستن واسه درک کردن بعضی چیزها
  ولادت حضرت مهدی ع اخرین اختر تابناک امامت و ولایت را به همه دوستان شیعه و مسلمان تبریک میگم
  به امید ظهور حضرت مهدی ع
  هر کسی هم مشکلی داشت میتونه با یاهو بنده ارتباط برقرا کنه
  [email protected]